Pasi Ahoniemi

Paltamon Kunnanjohtaja

pasi.ahoniemi@paltamo.fi

Heikki Ainasoja

Rakennesuunnittelija, Toimitusjohtaja Suunnittelu Laukka

heikki.ainasoja@rakenne.fi

Katriina Alhola

Erikoistutkija, Suomen Ympäristökeskus

katriina.alhola@syke.fi

Arto Appelgren

Hallituksen Puheenjohtaja, Kainuun Metsänomistajat

arto.appelgren@kuhmo.net

Antti Asikainen

Tutkimusylijohtaja, Luonnonvarakeskus

antti.asikainen@luke.fi

Tytti Bruce-Hyrkäs

Head of Carbon Neutrality, Granlund

tytti.bruce-hyrkas@granlund.fi

Rami Erkkilä

Vastuullisen Rahoituksen Erityisasiantuntija, Kuntarahoitus

rami.erkkila@kuntarahoitus.fi

Tuulikki Huusko

Hankepäällikkö, Woodpolis 2006-2016

tuulikki.huusko@woodpolis.fi

Tarja Häkkinen

Erikoistutkija, Suomen Ympäristökeskus

tarja.hakkinen@syke.fi

Erno Järvinen

Toimitusjohtaja, Suomen Metsäsäätiö

erno.jarvinen@metsasaatio.fi

Antti Karsikas

Arkkitehti, Alt-arkkitehdit

antti.karsikas@alt-arkkitehdit.fi

Aaro Kemppainen

Projektipäällikkö, Rakennuttajatoimisto Promen

aaro.kemppainen@promen.fi

Pekka Kilpeläinen

Tutkimuspäällikkö, Oulun Yliopiston Mittaustekniikan Yksikkö

pekka.t.kilpelainen@oulu.fi

Sami Klami

Aluejohtaja, Oy Rakennuspartio

sami.klami@rakennuspartio.fi

Minna Kokkonen

Ympäristöasiantuntija, Kuopion kaupunki

minna.julia.kokkonen@kuopio.fi

Matti Kuittinen

Erityisasiantuntija, Ympäristöministeriö, Rakennetun ympäristön osasto

matti.kuittinen@gov.fi

Heli Kumpulainen

Projektipäällikkö, LCA Consulting

heli.kumpulainen@lca-consulting.fi